درباره ما

طعمی به یاد ماندنی، از گذشته های دور

آش سرای نمونه با بیش از سی سال سابقه فعالیت در صنعت غذایی، از سال 1390 با برند نمونه، شغل نیاکان خود را ادامه داده و در اسفندماه 97 با ثبت برند خود و به روز رسانی سیستم خدمت رسانی و تهیه غذا در شهر اصفهان، به فعالیت خود انسجام بیشتری بخشیده است.

هدف اصلی این مجموعه، استفاده از فرآیند اصیل و سنتی در طبخ غذا جهت حفظ خواص مواد غذایی میباشد که این مهم تنها در سایه استفاده از مواد اولیه مرغوب، سالها تجربه فعالیت و رعایت استانداردهای بهداشتی به وقوع می پیوندد.

مجموعه آش سرای نمونه، جهت اعتمادسازی و به سبب رعایت تمامی نکات بهداشتی توانسته در سال 95، گواهینامه های استاندارد ایزو 9001 ، سیستم مدیریت کیفیت ایزو22000 ، ایمنی و بهداشت مواد غذایی وعدم مخاطرات در مواد غذایی Haccp را دریافت نماید.

سعی و تلاش ما در این مجموعه، ارائه غذای اصیل ایرانی با بهترین کیفیت و منحصر به فرد در سطح استان می باشد. غذاهایی که از گذشته های دور، به دلیل ارزش غذایی بی نظیر، به عنوان قوت اصلی مردمان این سرزمین بوده ولی امروزه بخاطر مشکلات عدیده زندگی این غذاهای سالم مورد بی مهری ما قرار گرفته اند که این امر موجب به خطر افتادن سلامت غذایی جامعه  گردیده است.

اعتبارات ما

Print Friendly, PDF & Email